Ignorowanie własnej matki przez córkę

nienawiść córki. Całe swoje życie poświęciłam dzieciom,Mąż był alkoholikiem.Ciężko pracowałam aby zapewnić im jak najlepsze życie. przez prawie 30 lat byłam z córką jak przyjaciółki, na każdym kroku okazywała mi swoją miłość, teraz ponad trzy lata ma ukochanego człowieka , dwoje cudownych dzieci, mąż zapewnia jej dostatnie życie, a ja od dłuższego czasu nie mogę jej nic zaoferować, bo nie mam z czego. traktuje mnie córka bardzo źle, powiedziała że nienawidzi, ignoruje, itd? dlaczego?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza