Nadużywanie alkoholu pomimo padaczki

witam mam na imie ewelina i mamproblem z tata tato czasam pije po pewnym czasie stwierdzono u niego podaczke ale to nic nie dalo teraz od czasu do czasu wraz pije chce mu pomoc ale on tej pomocy nie chce boje sie bo slyszalam ze to moze sie zle skonczyc prosze mi pomoc w jakis sposob zeby zaprzestal pic co moge zrobic bardzo prosze o porade

z tata nic a ze swoim samopoczuciem wiele...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza