Jak mogę pomóc chłopakowi, który ma przedwczesny wytrysk?

Jak mogę pomóc mojemu chłopakowi który ma przedwczesny wytrysk?

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny najczęściej leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Ważną rolą partnerki może być udział i akceptacja dla metod treningowych zalecanych niekiedy przez terapeutów. Bardzo cenne jest też Pani ogólne wsparcie dla partnera, pozytywne nastawienie, cierpliwość i akceptacja.

Pozdrawiam!