Jak odzyskać chęć do seksu?

Mój problem polega na spadku libido do zera. Nigdy na to nie narzekałam i dziwiłam się że można nie mieć ochoty na sex. Mam 22 lata i parę miesięcy temu zrezygnowałam z pierścieni NuvaRing właśnie z powodu spadku libido, jednak do tej pory ono nie wróciło. Wcześniej po pigułkach było to samo jednak szybko wróciło, teraz nie. Martwię się, ponieważ słyszałam, że niektórym nie wróciło nawet po 2 latach. Co mam zrobić by je odzyskać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do seksuologa , po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.