Jaki jest powód zaczerwienienia dłoni i jak się go pozbyć?

Witam. Mam problem z dłońmi. Mianowicie gdy zrobi mi się cieplej, one robią się gorące i od kostek do palców bardzo czerwone. Czasem aż pulsują. Dzieje sie tak przeważnie w ciepłych pomieszczeniach i przy kąpieli. Gdy jest mi nie za ciepło, normalnie to dłonie mam ładne, pasujące do koloru reszty ciała. Pomocy, co to może być? Czy jest sposób by temu jakoś zaradzić czy raczej "taka już moja uroda"? Kobieta, 23 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarski i określenie odpowiedniej diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po wstępym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.