Jaki kwas hialuronowy zapewni mi widoczny efekt pełnych ust na dłuższy czas?

Dzień dobry, Chciałam nadać moim ustom piękny pełby kształt. Za pierwszym razem lekarz zaaplikował mi 1ml preparatu juvederm voilift, niestety po tygodniu właściwie nie było efektu, więc udałam się na poprawkę do innego lekarza, który zaaplikował mi 1ml preparatu filorga - tym razem było lepiej, efekt mnie zadowalał ale raptem po 2 miesiącach właściwie go nie ma... KAzdy z ww. preparatów miał się trzymać 6-12 miesiecy. Czy któryś z lekarzy medycyny estetycznej mógłby mi zarekomendować kwas hialuronowy innej firmy, który zapewni mi widoczny efekt pełnych ust na dłuższy czas? Czy leki które biorę na łysienie androgenowe (spironol, loxon) mogą mieć wpływ na degradację kwasu hialuronowego? Dziękuję i pozdrawiam

Trudno dyskutować teoretycznie. Podstawa to osobista konsultacja. Juvederm Volift jest bardzo plastycznym preparatem, preparat filorga ( jaki ???). Zdarza się, że niektórzy pacjenci szybciej metabolizują kwas hialuronowy niż przewiduje producent. Mają oni bardziej aktywną hialuronidazę ( enzym rozkładający kwas hialuronowy) niż większość populacji. Warto omówić ten problem z lekarzem