Jaki preparat z kolagenem?

Witam. Chciał bym zapytać o preparat z kolagenem - jakiś suplement najlepiej. Który Państwo mogli by mi polecić ?

Witam. Nie mogą polecić konkretnego preparatu najlepiej jednaka wybierać takie o dużej zawartości kolagenu oraz zawierające dodatkowo inne składniki np. witaminy i sole mineralne.

Witaj, muszę wiedzieć w jakim celu chcesz suplementować kolagen- inne są dla skóry, inne na stawy. Jeśli chcesz go zażywać z powodu jakiejś kontuzji lub choroby to daj znać co się stało i czym się leczysz- dopiero wtedy mogę dobrać właściwy preparat