Jakie jest prawidłowe ustawienie stopy podczas chodu i stania?

Witam, jakie ustawienie poprawne ustawienie stopy podczas chodu/stania? Fizjoterapeuta zalecił mi aby starał się trzymać równolegle z uwagi na to, że mam jakoś krzywo biodro. Jednak odczuwam przy tym leciutki dyskomfort na kolanach. Czy to normalne i po prostu trzeba przyzwyczaic swoje konczyny do tejze prawidlowej postawy?

Stopy powinny być ustawione w literę "V", pięty blisko a palce szeroko, obciążenie na zew. krawędzie. Dyskomfort w kolanach prawdopodobnie nie ma nic wspólnego z ustawieniem stóp, może on wynikać z zablokowanego biodra. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki