Jakie leki zastosować przy wysokiej gorączce u dzieci?

Witam. Wysoka gorączka i ostra biegunka tydzień czasu u 3latka i 1.5 rocznej córki. Dziś mija 2 tydzień do pierwszych objawów jest ok. Przeszliśmy ten koszmar w domu po diagnozie 3 lekarzy że to wirusowka3 dyniowa. Żaden z nich nie wpadł by zrobić jakieś badania!!! Ale matczyne serce podpowiadalo by szukać przyczyny mimo że już po.... I szokujacy wynik - zamknęła!!! Pytanie... Co dalej? jak leczyć co robić.jakie leki??? Proszę o pomoc! Lekarze twierdzą, że pić i unikać ognisk zakażenia.

objawy ustąpiły?? co pani chce.leczyć? proszę napisać jaśniej.....