Jakie są przyczyny swędzenia skóry głowy?

Od wielu miesięcy po myciu włosów swędzi mnie skóra głowy,przetłuszcza się niesamowicie już parę godzin po umyciu włosów.Byłam na konsultacji u trychologa i pani pow.,że mam bardzo podrażnioną skórę głowy,czopy spore.Skóra jest bardzo wrażliwa,sporo zaczerwieniona,ukrwiona sporawo.Nie mam łupieżu,ale naskórek się łuszczy strasznie.Reszta włosów sucha.Wykluczyła ta pani u mnie zapalenie łojotokowe,nie ma grzyba.Zaleciła peeling enzymatyczny i szampon mediket ictamo,ale objawy nie znikają!:( :(

Dzień dobry,

Świąd może mieć różne przyczyny
Oprócz grzybicy, łojotokowego zapalenia skóry i grzybicy skóry owłosionej skóry należałoby wykluczyć również inne dermatozy. Proszę skonsultować się u specjalisty kosmetologa.

pozdrawiam serdecznie

IJ