Jakie są szanse na ujemny wynik badania HISZ po wycięciu guza G2?

Dzień dobry chciała bym sie zapytac jakie sa szanse na ujemny wynik badania fisz jezeli wykryto guz najpierw G2 a potem o utkaniu cewkowatym inwazyjnyo wymiarach sred 1,2 cm w typu litego i sitowatego bez martwicy p63+,aktyna +,E-cadheryna+,CK5/6 ER-100%kom.3+,TS8/8(dodatni) PR-80%kom.3+,TS8/8(dodatni) HER-2-2+(niejednoznaczny)guz w całosci wyciety marginesy czyste bez przezutów wenzeł wartowniczy bez przezutów dziekuje magdalena ze Zgierza wiek 38 lat

Proszę dokładnie wyjaśnić o jakie badanie FISZ chodzi, bo takie jak Pani podała w medycynie nie istnieje. Proszę o konkretne dokładne dane bez błędów literowych i stylistycznych.

Witam serdecznie,
Badanie FISH oznacza weryfikację stanu receptora HER2, w momencie gdy jest niejednoznaczny w badaniu immunoistochemicznym. Nie możemy podać prawdopodobienstawa ze bedzie ujemny.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski