Koszt skalingu, piaskowania i polerowania zębów

Witam, jaki jest koszt skalingu, piaskowania i polerowania zębów? Byłem u dentysty niedawno właśnie na takim zabiegu, efekt na pierwszy rzut oka ciekawy, zęby jaśniejsze ale zrobiłem sobie zdjęcie górnej żuchwy od środka i widzę ,że zęby przy dziąsłach są żółte..i wydaje mi się ,że tamten stomatolog słabo to wykonał dlatego poszukuję dentysty który naprawdę zrobi to dobrze. Pozdrawiam

Ww zabiegi nie wybielają zębów, a jedynie usuwają kamień i osad. Jeśli chciałby Pan rozjaśnić zęby należy skorzystać z zabiegu wybielania.