Lamblia u 2-letniej córki

prosze pomozcie mi moja 2 letnia ma lambie 2 plus brala metronidazol 1 tab dziennie nie pomoglo po tym leku lapie sie za jezyk caly czas 2 pediatra polecil mi sok noni albo para protex ale to gorzkie i dzieci wymiotuja mam tez czopki tinidazol corcia budzi sie w nocy placze blagam pomozcie dodam ze je jeszcze kasze slodze napoje ksylitolem co mam zrobic blagam pomozcie bo corcia sie meczy

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry. Być może będzie konieczne leczenie szpitalne.