Nałożenie wypełnienia przy ubytkach na zębach

Dwa tygodnie temu ułamał mi się ząb (górna dwójka, w rogu, obok jedynki, około 1-2 mm). Dentysta uzupełnił ubytek, ale mam wrażenie, że to wypełnienie zostało nałożone prawie na cały ząb. Dodatkowo ząb ten jest teraz nierówny, a wypełnienie brakującej po złamaniu części zęba jest prawie że przezroczyste, w związku z czym się odznacza. Czy tak powinno być?

Witam, jeżeli efekt kosmetyczny jest niezadowalający to należy zgłosić się do lekarza, który to robił.Powinien Pan powiedzieć o swoich spostrzeżeniach lekarzowi i na pewno dojdziecie do porozumienia. Pozdrawiam