Nerwica lekowa i tachykardia a leki

Witam serdecznie mam nerwicę lękową z atakami, ostatnio trafiłam do szpitala z tachykardią , po wyjściu otrzymałam relanium i 0,5 tabletki bisocard. Potem lekarz dodał mi pramolan ale źle się po nim czułam i wczoraj wyladowałam dopiero u psychiatry który zapisał mi aciprex. Moje pytanie brzmi czy mogę stosować Acipreź razem z bisocardem ? to wazne proszę o odpowiedź .

to pyt.do lekarza..w ulotce tez powinna byc inf.na pewno potrzebna tu solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza