Niedobór temperatury, nadmierna potliwość, brak apetytu i osłabienie

mam pytanie od kilku dni mam niedobur temperatury35,9 36,2 dotego poty calego ciala z czola az sie leje ogulnie jestem jagby rozbity nie mam sily apetytu drżenie rak w sierpniu bylem w szpitalu mialem odmiedniczkowe zapalenie nerek bylem przyjety w trybie pilnym z objawami UROSEPSY dotego kamica nerkowa co to moze byc.Prosze o porade

Milena Lubowicz

Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie podstawowych badań z krwi.
Pozdrawiam