Oczyszczanie cery suchej i skłonnej do podrażnień

Witam.Chce oczyscic twarz,doprowadzic do porzadku,wygladzic itp.Czy jest lepszy zabieg niz oczyszczanie manualne?Mam twarz wrazliwa,sklonna do zaczerwien.sucha i mieszana,w zaleznosci od pogody...

Witam serdecznie,
profesjonaliści raczej odchodzą od tradycyjnego oczyszczania manualnego, które nadweręża skórę. Proponuję skorzystać np. ze złuszczania kwasem migdałowym i laktobionowym lub peelingu kawitacyjnego z doczyszczeniem skóry i maską ściągającą rozszerzone pory w strefie T.

Pozdrawiam,
ES