Opuchlizna członka i krew w moczu przy leczeniu onkologicznym

Witam mam straszny problem mam ojca chorego z 4 stwierdzonymi nowotworami i mial załozonycewnik przy czym mial opuchlizne nad penisem oraz mocz lekko zabarwiony krwia i silne momentowe bóle brzucha ktore nawet po morfinie nie ustepuja . co to moze by ?? strasznie krzyczy i nie wiemy co robic

Przykro mi ,ale na odległość Legnica-Warszawa trudno jest mi leczyć!!! NIE WIDZĘ PACJENTA!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO OŚRODKA LECZĄCEGO DOTYCHCZAS!!! zż