Osłabienie po poronieniu i łyżeczkowaniu

2.01.2014 poronienie ciąży bliźniaczej 6 tydz. i zabieg łyżeczkowania. Augumentin 2xdziennie przez 7 dni.Od tamtej pory krwawienie naprzemiennie z bardzo skąpym plamieniem. Dwa dni spokoju a potem leci ciurkiem. Jestem bardzo osłabiona i zmęczona. Boli mnie dół brzucha jak przy miesiączce. Lekarz nie chce mnie przyjąć na kontrolę teraz gdy źle się czuję tylko przyjść dopiero z wynikami hist.pat. Nie wiem co mam zrobić.To już trzecie poronienie i nigdy wcześniej tak źle się nie czułam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Osłabienie może być spowodowane utratą dużej ilości krwi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W przypadku nasilenia objawów proszę udać się do najbliższej izby przyjęć.