Pieczenie i mleczny śluz przy grzybicy pochwy

Od kilku msc byłam leczona na grzybicę pochwy, w końcu trafiłam do lekarza, który kazał zrobić posiew i wyszło : Streptoccocus agalacticae (group B) i Staphylococcus aureus (obydwa w bardzo dużej ilości). Dostałam antybiotyk Zinnat jednak pieczenie nie minęło, lekarz stwierdził, że powinno już być ok, że to na pewno nie te bakterie i dostałam leki na grzybice oraz gynoflor. Czy to na pewno nie te bakterie? Strasznie piecze, swędzi i mam mleczny śluz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobnie rzeczywiście odpowiedzialne za powyższe objawy są grzyby, jednakże wynik posiewu na to nie wskazuje. Jednakże, Pani objawy na to wskazują. Pozdrawiam