Pielęgnacja bardzo suchych pięt

Mam bardzo twarde pięty, wręcz skorupiaste, choć systematycznie o nie dbam. Próbowałam już wszystkiego, ale niczym nie byłam w stanie dotychczas się tego pozbyć. Kremy z mocznikiem zmiękczają całe stopy poza piętami. Skarpetki złuszczające kwasami w ogóle nie zadziałały. Jedynie szorowanie pumeksem trochę pomaga, ale też w niewielkim stopniu. Na nic nie jestem chora. Czy są jeszcze jakieś alternatywy dla takich skorupiaków jak moje pięty?

Witam Panią,

Polecam wykonywanie regularnie pedicure frezarkowego w gabinecie kosmetycznym, podologicznym. Tylko ten rodzaj zabiegu jest w stanie, w odpowiedni sposób usunąć nadmiar martwego naskórka, zapobiegając tak szybkiemu jego odnawianiu się.

Pozdrawiam