Podawanie Biostyminy 3-letniemu dziecku

Witam Czy przy debridacie można podawać biostymine? Chodzi o dziecko 3letnie. Dziecko w domu kaszle na mokro (ponad miesiąc temu było przeziebione i tak kaszel się utrzymuje) w przedszkolu na sucho. Znajoma swojej córce, która też kaszlala, podawała jej biostymine i kaszel minął.

Debridat nie ma żadnego związku z Biostyminą, można podawać. Poza tym jeśli dziecko było chore przed miesiącem to może jeszcze kaszleć przez kilka tygodni,