Leki na zapalenie oskrzeli dla 6-letniego dziecka

Witam lekarz zlecił na zapalenie oskszeli (asmatyk)Amotaks mukosolvan Nebbud 2*1apułka 0,25 alerteks i do nosa Buberhin 2*1 .Nie za dużo tego wszystkiego nebbud to to samo co buderhin nie za dużo tego wszyskiego dziecko ma dopiero 6 lat( nie podaje tego leku a katar nadal jest) co robić?i ciągle kaszle?

leki do nosa działają miejscowo , Mukosolvan pomaga rozrzedzić wydzielinę żeby łatwiej ją odkrztusić ale nie wolno go podawać 6 godzin przed spaniem , Amotaks działa na bakterie no a alerteks przeciwuczuleniowo. Każdy z tych leków ma inne działanie i i razem pomagają zwalczyć chorobę i łagodzą objawy . Katar leczony czy nie i tak musi swoje przejść a kaszel możę się utrzymywać jeszcze kilka tygodni tylko rzadziej