Podejrzenie ekshibicjonizmu u 20-latka

Witam, mam 20 lat, czy to jest ekshibicjonizm? Od jakiegoś czasu podnieca mnie świadomość że jakaś pani mogłaby zobaczyć mojego penisa, chodzę na siłownie i zazwyczaj wychodzę ostatni kiedy sprzątaczki już sprzątają, wychodze, nagi z pod prysznica, tak samo jest w pracy, dziewczyny korzystają z tego samego wc i specjalnie ustawiam się przy pisuarze tak żeby mogły mnie zobaczyć, oczwiście nie latam po parku z gołym przyrodzeniem ani nie pokazuje na ulicy, powinienem udać się na wizyte do lekarza?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Element ekshibicjonizmu ma w sobie wielu ludzi i nie ma w tym niczego niepokojącego. Aby ocenić, czy przekracza on granice bezpieczeństwa (zarówno Pana, jak i innych osób) oraz czy utrudnia/ uniemożliwia on Panu czerpanie satysfakcji z relacji i współżycia seksualnego w związku - konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!