Oglądanie damskich rajstop przez mężczyznę

witam mma pytanie mma kolege i oglada na nnecie damskie rajstopy iise podnieca czy to moze byc objaw jkaiej chorobu prosze orade

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Różnimy się potrzebami, preferencjami, gustami seksualnymi. Jednym z nich jest fetyszyzm. Jeśli jest on nasilony, dominuje w życiu, unieszczęśliwia osobę, utrudnia wchodzenie w związki i życie seksualne z partnerką - może podlegać leczeniu. Jeśli jednak nie jest źródłem cierpienia - może być naturalnym elementem seksualności, który można w sobie zaakceptować i cieszyć się nim.

Pozdrawiam!

i tak i nie za malo danych....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza