Problem z napletkiem i wejściem w dziewczynę. Co mam robić?

Witam! Mam 17 lat. Mam problem ze ściągnięciem napletka za żołądź, a w czasie próby zauważyłem na napletku dziwne, białowate kreski, przypominające strupy. Czy jest to normalne i jak zaradzić problemowi z tym napletkiem? Drugi problem polega na tym, że kiedy wszystko jest super, tzn. gra wstępna itp., kiedy już mam wejść w dziewczynę, jej pochwa blokuje się na tyle mocno, że ja mam problem z wejściem, a dziewczynie sprawia to ból :( Mówi mi, że była podniecona i wszystko mistrzowsko, ale o co chodzi z tym zaciskiem, blokadą? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam!

Problem napletka najlepiej byłoby skonsultować z lekarzem urologiem. W trakcie wizyty będziesz mógł uzyskać informacje na temat swojego problemu i dowiedzieć się, jak go rozwiązać.

Kobiety muszą być gotowe na podjęcie współżycia. Nie wystarczy samo podniecenie. Ciało i umysł są jednością. Twoja dziewczyna może nie być gotowa na seks lub nie czuje się bezpiecznie.

Myślę, że powinniście rozmawiać o tym, co do siebie czujecie i czy ona faktycznie chce już współżyć, czy raczej nie chce Cię stracić, kiedy odmówi. Postaraj się zapewnić jej wszystko, czego potrzebuje, by czuć się kochaną i bezpieczną.

Warto także, żeby ona skorzystała z pomocy ginekologa. Wiele kobiet boi się współżycia ze względu na ciążę. Wizyta u lekarza i dobranie środków antykoncepcyjnych może być dla niej ważnym elementem.

Współżycie powinno sprawiać satysfakcje obojgu partnerom, dlatego postaraj się, by Twoja dziewczyna nie czuła się pod presją. Kiedy będizecie  rozmawiać i słuchać siebie nawzajem, możecie zbliżyć się do siebie i poprawić swoje życie seksualne.

Pozdrawiam