Problem z osiągnięciem orgazmu u 69-latka

Panie doktorze, nie mam problemów z erekcją a nie mogę osiągnąć orgazmu mam niedoczynność tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, przyjmuję leki które regulują te sprawy np hydrocortisonum, eltroksin oraz raz w miesiącu omnadren 250 mg w zastrzyku, mam 69 lat a sex zacząłem uprawiać w 15 lat temu dopiero, czy jest jakaś rada dla mnie? wciąż odczuwam niedosyt sexu a mimo to nie mogę osiągnąć orgazmu. dziekuję za uwagę i proszę o radę. Pozdrawiam

Oczywiście czasami się udaje pomóc, ale zwykle w takich przypadkach efekty są niewspółmierne do wysiłków i wydanych pieniędzy na wizyty i leki.
Dodatkowa ingerencja w Pana złożoną sytuację zdrowotno-medyczną może nie być w pełni bezpieczna.
Czy warto ryzykować?
Oczywiście konkretną odpowiedź na to pytanie może dać tylko wizyta u lekarza seksuologa, to są rozważania teoretyczne...
Decyzja należy do Pana.
Pozdrawiam i liczę na rozważne przemyślenie poruszanej kwestii.
JW, seksuologia.com