Problem z przedwczesnym wytryskiem u 31-letniego mężczyzny

witam.Moj problem to przedwczesny wytrysk.Podczas stosunku mam wytrysk po 20-30 sekundach.Bylem u lekarza seksuologa i to nie jednego. Bralem Seroxat i inne leki i jedynie wydluzylo to moj stosunek do minuty.Uzywalem tez przepisanej przez lakarza Emli ale to tylko kolejne dodatkowe 30 sekund no czasami minuta.Czy jest jeszcze jakis ratunek dla mnie czy niestety juz mi tak pozostanie??

Dzień dobry!

Warto kontynuować leczenie u jednego lekarza seksuologa, a każdy kolejny (jeśli następuje zmiana lekarza prowadzącego) powinien szczegółowo poznać historię dotychczasowego leczenia. Nie wspomina Pan, jak długo ono trwało, w jakich okresach przyjmował Pan leki, po jakim czasie i w jaki sposób kończył Pan ich przyjmowanie i zmianę na kolejny, czy (wobec niezadowalających Pana wyników leczenia) było zmienianie np. dawkowanie danego leku itp.
Równoległą drogą leczenia wytrysku przedwczesnego jest także psychoterapia, z której warto skorzystać, szczególnie w sytuacji niepełnej skuteczności leczenia farmakologicznego.

Wybór właściwego dla Pana rozwiązania może wymagać wysiłku i wielu prób, a proces leczenia może być czasochłonny, ale - jeśli, jak rozumiem, jest to dla Pana ważne - nie warto się poddawać.

Pozdrawiam!