Przedwczesny wytrysk u 59-letniego mężczyzny

Witam mam pytanie raczej konkretne Mam 58 lat -mój problem to przedwczesny wytrysk Prosze o odpowiedz czy i jakie leki mogę zażyc i jaki jest tego efekt i czy sa niezawodne.Zaznaczam aktualnie nie ma innej mozliwośći.

Dzień dobry!

Tak, wytrysk przedwczesny zazwyczaj można leczyć farmakologicznie. Leki dostępne są na receptę i przepisywane przez lekarza seksuologa po wcześniejszej konsultacji i przeprowadzeniu badań diagnostycznych.
Efekty zazwyczaj są dobre lub bardzo dobre, niekiedy jednak także niedostateczne. W zależności od przyczyn trudności u części pacjentów zalecana jest wtedy także psychoterapia lub terapia pary.

Pozdrawiam!