Problem z przetłuszczającymi się włosami u 20-latki

Witam , od paru miesięcy mam taki problem z włosami strasznie mi się przetłuszczają nawet w tedy kiedy umyje głowę odczuwam nadal tak jak bym ich nie umyła nad są one strasznie tłuste już na prawdę nie wiem co mam robić bardzo proszę o jakąś rade jak mogę temu zapobiedz.

Dzień dobry,

Czy problem przetłuszczania się dotyczy tylko owłosionej skóry głowy czy również dotyczy on innych obszarów np twarzy?

Pozdrawiam
Abigail Laskowska