Problemy z członkiem u 5-latka

Witam serdecznie jestem mamą 5letnego synka od jakiegoś czasu jego siusiak bez przyczyny poprostu robi się sztywny i nie tylko w sytuacji kiedy musi do toalety tylko mamy ten problem nawet kilkanaście razy na dzień(przepraszam za wyrażenie jak to mówi mój synek"Mamo pindrol mi stoi"wtedy strasznie się denerwuje nie chce nawet chodzić do szkoły czy można coś na to poradzić i jaka jest tego przyczyna.Dziękuje

Aleksander Ropielewski

Jest kilka przyczyn takiego stanu rzeczy zarówno o podłożu organicznym, jak i psychogennym. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych i uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie tego ustalić, dlatego sugeruję kontakt z pediatrą lub urologiem dziecięcym.