Oddawanie kału do majtek przez 4-latka

Witam. Mój syn ma 4 latka i nadal robi kupę do majtek. Nie pomagają tłumaczenia, prośby, nagrody czy kary. Chowa się po kątach i ukradkiem robi. Od roku chodzi do przedszkola i codziennie przynosi trzy pary majtek z kupy. Nie wiem co z tym problemem zrobić. Czy udać się gdzieś do jakiegoś lekarza - tylko jakiego? On nie robi kupy całej tylko tyle co mu wyjdzie, synek nie umie popchać kupy.

Najczęściej jest to jednak podłoże psychogenne i wówczas diagnoza problemów emocjonalnych i terapia.
Na początek wizyta u pediatry.

Pozdrawiam ciepło