Prośba o interpretację RTG zębów

Proszę o interpretację RTG zębów: http://i68.tinypic.com/15qc8qv.jpg Okresowo miewam bolesności przy prawym uchu, a laryngolog powiedział, ze nie widzi u uchu nic niepokojącego. Chciałabym się dowiedzieć o stan zębów, czy któreś są w kiepskim stanie i należy szybko podjąć leczenie? Od kilku lat przechodzę przeglądy dentystyczne bez jakiegokolwiek leczenia, co mnie trochę zaniepokoiło, bo to może oznaczać, ze nie na zewnątrz a w środku zęby mogą się psuć. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Bolesność w tym rejonie pochodzi najprawdopodobniej od uszkodzonego stawu skroniowo-żuchwowego i/lub zaciskania zębów spowodowanego niestabilnością zespołu stawu krzyżowo-biodrowego. Na rtg nie widać niepokojących objawów ze strony zębów. Pozdrawiam

Na zdjęciu wszystko wygląda prawidłowo, natomiast dla pełnej diagnostyki konieczne jest badanie wewnątrzustne i zewnątrzustne. Być może przyczyną są stawy skroniowo - żuchwowe, jednak Pani opis jest niezbyt dokładny.