Przedwczesny wytrysk u mężczyzny, który miał przerwę we współżyciu

mezczyna 3 lata mial przerwy we wspolzyciu, i przy 1 spotkaniu z kobieta ma przedwczesny wytrysk i gdy o niej mysli wydobywa mu sie samoistnie sluz , czy przy regularnym wspolzyciu to minie i w jakim czasie powinno minac? teoretycznie?

Dzień dobry!

Nie istnieje możliwość przewidzenia. Każdy człowiek i każda historia jest inna. Krótki czas trwania stosunku i niewielka kontrola nad momentem wytrysku jest naturalna po każdej przerwie we współżyciu - nawet pozornie krótkotrwałej.
Istotne także, jak wyglądało życie seksualne mężczyzny w ciągu całego dorosłego życia.
Niekiedy sytuacja poprawia się z czasem - niekiedy konieczne jest podjęcie leczenia seksuologicznego.

Pozdrawiam!