Czy można wyleczyć nabyty przedwczesny wytrysk?

Czy nabyty przedwczesny wytrysk przez przyspieszona masturbacje w okresie dojrzewania da się całkowicie wyleczyć?

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest inna, a wytrysk przedwczesny może nawracać, ale generalnie tak, zawsze możliwe jest leczenie i poprawa sytuacji.

Pozdrawiam!

Oczywiście. Przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem stosunkowo łatwym do wyleczenia - jest szereg różnych metod, które w większości przypadków prowadzą do zupełnego ustąpienia dolegliwości i znaczącego przedłużenia czasu trwania stosunku.