Przewlekłe zapalenie migdałów u 25-latki

Kobieta 25 lat, drugi raz zachorowałam na półpaśca jedna mała plama ból(pierwszy jako małe dziecko) obawiam się,że to objaw raka, tylko nie wiem czego, jakie badania powinnam wykonać ? iśc z tym do onkologa ?bardzo się martwie tą sytuacją w dodatku teraz mam zapalenie przydatków (od dłuższego czasu choruje na przewlekłe zapalenie migdałów) może to od tego moje problemy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Półpasiec to jeszcze nie powód, aby diagnozować u siebie raka. Radziłabym na początku zrobić podstawowe badania: morfologia + rozmaz, crp, badanie ogóle moczu. Z wynikami zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam