Pulsowanie oka i uczucie zatkanego nosa po rocznym leczeniu interferonem

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV od 2 dni po nocy jak wstaje jak się schyłku albo coś podnoszę to lewe oko mi tak pulsuje kuje i mam uczucie jakbym nos miała zatkany przed spaniem i rano co to moze byc później przestaje co może być powodem tego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do okulisty.