Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi podczas seksu oralnego

Witam , miałem ostatnio kobietę z która uprawiałem sex oralny(ona dla mnie) było bez prezerwatywy i bez finału w ustach, czy jest możliwość że zaraziłem sie jakimiś chorobami?(wiadomo mi że w ten sposób nie można zarazić się hiv aids ale chodzi mi o inne choroby) jeśli tak to gdzie moge i po jakim czasie wykonać badania, minął tydzień od ryzykownego zachowania ale nie widze żadnych objawó

Witam. Istnieje możliwość przeniesienia chorób wenerycznych ta droga, w przypadku braku objawów takie ryzyko jest jednak małe. Tego typu badania wykonują poradnie dermatologiczno wenerologiczne.