Rzadkie i wodniste stolce u 15-miesięcznego dziecka

Witam. od około 1.5 tygodnia moje 15 miesięczne dziecko oddaje zadkie lub nawet wodniste stolce. Zdazaja się one przeważnie w nocy lecz w dzień też. Dziecko odżywia się prawidłowo . pierwsza my jaka przychodzi mi do głowy to może zabkowanie. Dziecku oprócz tych rozwolnien nic nie dolega . dziękuję serdecznie i proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do pediatry, po wykonaniu badania będzie można określić odpowiednie zalecenia.