Mężczyzna , 29 lat dzień dobry. Moje pytanie dotyczy leku betaloc zok 25. Biorę ten lek już 3 miesiąc(przyspieszony rytm serca) i ogólnie reaguję na niego dobrze jednak czasami lek ten powoduje u mnie spadek ciśnienia do wartości ok.106-110/58-65 i czuję się wtedy nie najlepiej tzn.osłabiony z lekkimi zawrotami głowy,nie mam na nic siły. Czy jest to normalny objaw czy może dawka leku jest za duża? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

Artykuły na ten temat
Migrena

Profilaktyczne leczenie migreny

Profilaktyczne leczenie migreny

Gdy ataki migreny zdarzają się bardzo często lub są wielodniowe, lekarz może zaproponować leczenie zapobiegawcze. Do niedawna było one zalecane, gdy chory miał więcej niż dwa napady w miesiącu lub ból był mocny i nie dawał się zwalczyć lekami albo też...

Skutki bezsenności

Powikłania bezsenności

W zależności od przyczyn bezsenności, terapię dobiera się indywidualnie dla każdego pacjenta. Największe szanse na wyleczenie mają pacjenci, u których bezsenność jest spowodowana tzw. złą higieną snu. U innych pacjentów proces leczenia jest bardziej skomplikowany. Rokowanie...

Leczenie nerwicy - metody, leki przeciwdepresyjne, psychoterapia, domowe sposoby

Jak leczyć nerwicę? (WIDEO)

Jak leczyć nerwicę? (WIDEO) Odtwórz wideo

Nerwica i depresja to dwie różne jednostki chorobowe, różniące się także metodami leczenia. Zdarza się jednak, że nerwica przebiega pod postacią depresji. W zaburzeniach nerwicowych bardzo często występują pewne objawy obecne także w przypadku depresji. Objawy...

Nerwica histeryczna

Czy jesteś typem psychosomatycznym?

Psychosomatyka jest nauką, która zajmuje się zależnościami między psychiką a dolegliwościami somatycznymi (cielesnymi). Równowagę między zdrowiem psychicznym a fizycznym zakłóca stres - czynnik winny pojawieniu się lub nasileniu zaburzeń i chorób psychosomatycznych....