Stosowanie środka na zakola

Witam, zaczeły mi sie robic zakola . Czy jest jakis preparat/lek zeby na zakolach spowrotem odrosły włosy?? słyszałem o loxon 5% , ale podobno mogą byc skutki uboczne. Czy ten loxon jest skuteczny??

Loxon to skuteczny środek objawowy, działa, dopóki jest stosowany. Niestety, nie usunie przyczyny, ponieważ zakola są objawem łysienia typu męskiego, które zależy od męskich hormonów, a te z kolei - od genów.