TSH i kortyzol - czy hospitalizacja jest potrzebna?

Witam! Ostatnio robiono mi badania TSH i kortyzolu i nie wyszło to zbyt dobrze, ponieważ moje TSH wynosi aż 6,2, a zaś kortyzol rano 23,0. A wiem, że w moim wieku to jest tragedia, mam 14 lat i ważę 96 kg, mam 1,67cm wzrostu i rozstępy na brzuchu. I chciałam zapytać, czy przy takich wynikach jest potrzebna hospitalizacja? Dziękuję!
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Myślę, iż krótka hospitalizacja byłaby korzystna w Pani przypadku - pozwoli ona na wykonanie niezbędnych badań dodatkowych oraz monitorowanie włączonego leczenia.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.