Uraz nogi u 13-latki

Witam! Mam 13 letnią córkę która przed Świętami doznała urazu nogi. Byłyśmy w szpitalu 3 razy jeden doktor mówił żeby przyjść po Św drugi że to jest zerwanie ścięgn. A za 3 razem z wielkim bólem lekarz powiedziałam że nie wie co jest i jest narośl i trzeba pojechać do Szczecina lub Poznania bo w naszej miejscowości tego nie zrobią.Chce pojechać z córką gdzieś do lekarza ale nie wiemy gdzie. Wizyta może być prywatna a zabieg najlepiej na NFZ ale może być prywatnie. Do jakiego lekarza się udać?

w Poznaniu na ul. Grunwaldzkiej w Klinice Grunwaldzkiej sa dobrzy ortopedzi np.prof. Jóżwiak, albo w Rehasporcie dr Jaroszewski bardzo dobry. Dobry jest też dr Szadi , dr Szkudlarczyk w Szpitalu na ul. Krysiewicza .