Wykręcanie podczas stosunków z narzeczonym

Witam, mam pytanie odnoście mojego narzeczonego. Zastanawiam się nad tym,ponieważ gdy się kochamy,a on dochodzi to tak strasznie go wykręca jego ciało i każdy ruch jaki podejmuje z ruszeniem penisa to się właśnie wykręca. Czy to normalne? Mam też jeszcze jedno pytanie, otóż gdy jego penis jest już gotowy i gdy palcem albo tez przez przypadek kołdrą dotknie żołędzia to go to boli tak samo gdy wychodzi ze mnie. Czy to coś poważnego może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza urologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.