Wymiana plomby u 20-latki

Witam. W czasach gimnazjum leczyłam wszystkie zęby. "Jedynkę" u góry musiałam leczyć kanałowo i mam założoną ciemną plombę od tyłu. Ząb przed to jest ciemniejszy. Czy jest bezpieczna dla mojego zdrowia wymiana ciemnej plomby na jasną? Jest to dla mnie krępujące podczas uśmiechania się. Ząb mnie nie boli, plomba jest na swoim miejscu. Proszę o pomoc.

Witam, może Pani wymienić plombę, nie ma przeciwwskazań, można spróbować wybielić ten ząb, jeżeli jest taki ciemny. Przed rozpoczęciem trzeba jednak wykonać zdjęcie tego zęba. Pozdrawiam