Wypadanie włosów przy stosowaniu Kwetaplexu

Witam mam problem stosuje od 2 tygodni kwetaplex i mam brac jedna tabletkę na wieczór. . Do konca listopada. . Ponieważ zmieniam leki na inne a ten mam brac tylko do listopada konca moj problem polega na tym ze zauważyłam ze wypadają mi wlosy moge przerwać stosowanie ? Dodam ze rano biore lek faxolet jedna tabletka proszę o rozsądną odpowiedz. ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, lek o nazwie Faxolet ma w swym opisie jako możliwie skutki uboczne łysienie i wypadanie włosów. Natomiast w przypadku Kwetaplexu nie stwierdzono takich skutków ubocznych. W celu ewentualnej zmiany terapii proszę o konsultację z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.