Wysięk wokół śruby intenferencyjnej w kanale piszczelowym i płyn w kolanie

Po artroskopi kolana rok,w wyniku rezonansu wysięk wokół śruby intenferencyjnej w kanale piszczelowym i płyn w kolanie. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Szanowna Pani, sugeruję konsultację u ortopedy który wykonywał zabieg.
W pierwszym rzędzie bowiem należy wykluczyć uszkodzenie, obluzowanie przeszczepu. Operator będzie miał ku temu, po zbadaniu Pani, wszystkie dane.
Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia problemu.