Wysoki poziom CRP i dolegliwości przy zapaleniu jajników

Witam. Mam pytanie ,mam 45 lat czesto dokuczaja mi zapalenia jajnikow,ostatnio bralam antybiotyk ale poziom CRP w dalszym ciagu jest wysoki i nadal mam dolegliwosci.Prosze mi doradzic co jeszcze moge zrobic.Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przedłużyć przyjmowanie antybiotyku lub zastosować leczenie innym antybiotykiem, a także skontaktować się z ginekologiem w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.