Ząb w podniebieniu i jedna jedynka

Witam, Jest to dla mnie wstydliwy problem,mam jedną jedynkę ;c Nie wiem co można z tym zrobić ;c Do tego urósł mi ostatnio ząb w podniebieniu ;c Myśle że to ta jedynka spózniona,a teraz się tam nie zmieści gdzie być powinna.Niewiem co robić.

Proszę sie udać do stomatologa, który wykona zdjęćia RTG, badanie i ustli plan leczenia. Najprawdopodobniej będzie można ortodontycznie sprowadzić jedynkę na swoje miejsce.