Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg zmniejszenia warg sromowych a możliwe następstwa

Witam! Chciałam zapytać o zabieg zmniejszenia warg sromowych mniejszych za pomocą lasera. Czy zabieg ten jest bezpieczny? Czy po zabiegu mogą wystąpić jakieś skutki uboczne (np. krwawienie, ból, blizny itp.)?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Szanowna Pani, Spotykam wiele kobiet, które po ciąży planują już zmniejszenie warg sromowych. Jedynie z pomocą chirurga plastycznego i jego specjalistycznych umiejętności, znajomości najnowszych metod operacji plastycznych można mieć ten zabieg wykonany bezpiecznie. W swojej praktyce stosuję indywidualnie dobrane dla każdej pacjentki sprawdzone metody operacji aby powstały jak najmniejsze blizny zawsze starannie je ukrywam aby efekt korekty był jak najlepszy bez szpecących blizn. Każdej pacjentce jestem w stanie pomóc jednak po dokładnym badaniu i wysłuchaniu oczekiwań można spróbować ocenić co należy zrobić by pomóc znów cieszyć się ze zmiany i udanego życia intymnego bo bez zaburzeń czucia .Jeśli znajdzie Pani swoje powody do tej decyzji, zapraszam na konsultację, można się umówić kontakt@drjaworowski.pl Dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety